poniedziałek, 30 czerwca 2008

Czyli poduszka dla Brata i jego Dziewczyny. Na londyńskie mgły.

pikowanki - ręczne, oczywiściesłoneczna poducha

środa, 25 czerwca 2008

Dłubię je pomalutku, bo włochata struktura mnie zniechęca. Włóczki nie są nowe, zapewne odleżały w jakiejś ciemnej szafie, zanim do mnie trafiły - i odbiło się to na ich jakości.

Ale całość, jak skończę, będzie ładna i dziewczęca.

Zamierzam dodać jeszcze frędzle i może naszyć koraliki?Dla PatrycjiElementy

Pokazywałam je już na kołderkowie, ale chętnie je tu sobie uwiecznię.dla MamyWielkanocne prezentyPoduszkaTeż poduszkaMalutka kołderkabloczek DJ

niedziela, 22 czerwca 2008

Tak to wygląda...

Mój Miły, na pocieszenie po porażce Polaków w Euro dostanie ode mnie szalik w barwach gdańskiego klubu piłkarskiego Lechia.

Robię z Kocurka w kolorach białym i mocno zielonym, podwójną nitką na drutach numer 3. Dzianina wychodzi ścisła, zwięzła ale elastyczna. To będzie ładny i wyjątkowy szalik.

kołderkowy KubuśKołderkowa Cornelia

Na chwilę obecną mam dwa kwadraciki do wykończenia. Jeden z nich, Kubuś z Tygryskiem potrzebuje jedynie konturów, ale nie mam ostatnio werwy do konturów. Drugi - Cornelia z W.I.T.CH kończy się pomału. Jeszcze tylko dokończyć buzię i rameczkę dookoła.

Zaczęłam również Mulan, ale mam prawdziwy problem z wyszywaniem czarną nitką. Bardzo źle to widzę, praktycznie wbijam igłę na wyczucie. Może kiedyś, pomalutku. A wzorek przygotowała Maja z kołderkowa - schemat jest naprawdę świetny!

wstęp do Mulan