Blog > Komentarze do wpisu

Zamówiona

Zamówiona, naprawdę.

Chwilowo jeszcze nie Dollstown Daisy, ale lalka która podobała mi się już dawno, od kiedy zetknęłam się z ball jointed doll.

Zamówiłam Planetdoll Riz. I trafiłam akurat na tzw. "event" (nie cierpię tego słowa) - w każdym razie razem z kompletną Riz przyjdzie do mnie wybrana główka - Roseanne. Fajnie, prawda? To oznacza, że pora zbierać na ciałko dla tej główki :)

Ciałka mają ładne, nie wychudzone.Troszkę śmieszne rozwiązanie zastosowano w przypadku bioder, ale podejrzewam, że "na żywo" nie wygląda to źle. Ach, ukradnę jeszcze fotkę od Atsuri, żebyście zobaczyli porównanie ciałek Dollzone i Planetdolla :)

A oto one

piątek, 16 lipca 2010, maroccanmint

Polecane wpisy

  • Jestem tam

    Groźba spełniona. Trochę mi żal, bo nie mogę przenieść wszystkiego ze sobą, ale od dziś jestem tu: www.maroccanmint.blogspot.com Do zobaczenia!

  • Rozjuszyłam się

    Rano blox zeżarł mi wielki wpis - o tym co robiłam w weekend, co mnie spotkało w lesie, co wydziergałam, wyfilcowałam i uszyłam. O mojej nowej czerwonej szmince

  • Łóżko

Komentarze
brahdelt
2010/07/16 11:34:52
Riz też chodzi za mną od jakiegoś czasu, ale teraz jednak nie mam na nią funduszy, musze najpierw kupić inną lalkę na potrzeby Atelier, żeby mieć komplet rozmiarów do szycia. Cieszę się, że przybędzie Rizek! *^v^*
-
yarnferret
2010/07/17 13:01:36
jak fajne~~ planetdollki są cudowne, i tak jak Asię i mnie też kuszą skubanice ;P