Blog > Komentarze do wpisu

Lalka Yan

 

Nie wiem dlaczego, ale tą sukienkę lubię najbardziej. Może ta bawełna z ikea jest trochę nazbyt sztywna, ale za to kolor wynagradza mi wszystko. I podbija zieleń jej nowiutkich oczu, wybieranych przez Mariusza. Swoją drogą - kiedyśmy się poznali, taki właśnie miałam odcień włosów i takie zielone oczy... soczewki kontaktowe czynią cuda, zieleń była intensywna i świeża. teraz też noszę "kontakty", ale zwykłe. A Mariusz widać tęskni, skoro wybrał te oczka... :)

Nabyłam również mojej małej serwis herbaciany, ale nie jestem z niego zadowolona. Poluję więc na allegro na ładniejszy, mam nadzieję zdobyć jakiś. W ogóle planuję sobie w myślach całą dioramę pokoikową - panieński pokój sióstr - rodem z emancypantek lub podobnego okresu. Pastelowe kolory, malowane meble, książki i różne śliczności. Gdzie ja to będę trzymać? w każdym razie- na chwilę obecną posiadam - skrzynkę malowaną, rodzaj kuferka który zdekupażowałam i obdrapałam, zatem wygląda jak skrzynia babuni; mosiężny świecznik i żelazko (retro ^^ ); półeczkę pełną minaturowych słowników - panny muszą wszak pobierać nauki, zapas jabłuszek... Mam też śmieszne plasterki owoców z masy fimo, które normalnie służą do dekoracji paznokci, a u mnie będą częścią owocowej tarty. Też z masy fimo. Dziewczęta lubią słodycze, prawda?

 

 

 

piątek, 18 czerwca 2010, maroccanmint

Polecane wpisy

  • Jestem tam

    Groźba spełniona. Trochę mi żal, bo nie mogę przenieść wszystkiego ze sobą, ale od dziś jestem tu: www.maroccanmint.blogspot.com Do zobaczenia!

  • Rozjuszyłam się

    Rano blox zeżarł mi wielki wpis - o tym co robiłam w weekend, co mnie spotkało w lesie, co wydziergałam, wyfilcowałam i uszyłam. O mojej nowej czerwonej szmince

  • Łóżko

Komentarze
brahdelt
2010/06/18 16:13:31
No, nareszcie znowu widzimy Yankę! *^v^* Słodko wygląda z filiżanką herbaty.
I jakie Ty masz piękne krzesło!!!