Blog > Komentarze do wpisu

Rzeczy ładne i inne sprawy ;-)

Kasiu, może zawiążemy ligę niskociśnieniowców i w statucie zapiszemy wzajemne podnoszenie sobie ciśnienia co rano? ^^  Co do butów - ja też mam żyłkę kolekcjonerską, ale nie wszelkie moje zakupy są tak trafione... Teraz będę się pozbywać pary wspaniałych brazylijskich szpilek, pięknych, lakierowanych, czerwonych, z cieniutkim paseczkiem na pięcie i równie cieniutką skórzaną podeszwą... Cóż - są wspaniałe, ale ja nie zrozumiałam na czas różnic w rozmiarówce :-/

***

Mikha-ell, to może być bardzo niebezpieczne... Lalki cię wciągną, zrujnujesz plany budżetu domowego na trzy najbliższe kwartały i co będzie? ;-)

***

Yadis, mo chridhe, nie rozpaczaj... Kiedyś wreszcie się spotkamy, a ja do tej pory uszyję Yan takie kiecki, że wygrasz konkurs National Geographic swoimi zdjęciami :-)

***

Obijałam się dziś przez cały dzień... Miałam strasznie ambitny plan skopiowania wzoru haftu, ale po tym jak kot  wskoczył na stół znęcony szelestem papieru i poszarpał mi arkusz pergaminu, jakoś ten zapał mi minął. Niemniej jednak jutro to zrobię, bo chciałabym zabrać sobie hafcik richelieu do pociągu. Biały len, białe nici - moim zdaniem taka kombinacja wygląda najszlachetniej. Len już zdekatyzowany, skurczył się jak to len ma we zwyczaju - czyli znacznie. Ale za jego splot i fakturę można mu wiele wybaczyć. 

wtorek, 19 stycznia 2010, maroccanmint

Polecane wpisy

  • Jestem tam

    Groźba spełniona. Trochę mi żal, bo nie mogę przenieść wszystkiego ze sobą, ale od dziś jestem tu: www.maroccanmint.blogspot.com Do zobaczenia!

  • Rozjuszyłam się

    Rano blox zeżarł mi wielki wpis - o tym co robiłam w weekend, co mnie spotkało w lesie, co wydziergałam, wyfilcowałam i uszyłam. O mojej nowej czerwonej szmince

  • Łóżko

Komentarze
koronekczar
2010/01/20 19:10:21
Pięknie tu, a świat bloga Twego wielki, bardzo wielki aż nogi od wędrowania po nim bolą, choć w trzewiczkach. Może nie bardzo do niego pasuję, bo być niskociśnieniowcem to dla mnie marzenie. Obracam się raczej w tej materii w strefach dość wysokich. Jednak podczas pobytu tutaj ciśnienie jakby opadło nieco - dziękuję. Będę tu zaglądał.
Z tysiącem serdeczności
Zygfryd z www.koronekczar.blox.pl